Hakkımızda

Nazlı Ticaret : 1995'de kurulan şirketimiz  Nazlı Ticaret; TÜP ve SU bayilikleri ile tüp malzemeleri ve küçük ev aletleri ile Karaman'da hizmet vermektedir.
Nazlı Ticaret , dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile mobil içerik ve uygulama sağlayıcısı ve taşıyıcısı olarak Karaman'da sektörün seçkin şirketlerinden biridir.Amacımız; yapılan dağıtım işinin daha profesyonelce, müşteriye daha kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak ve verimliliğimizi arttırıp en kısa zamanda servis hizmeti vermektir.Kuruluştan geçen zaman içerisinde araç filomuz  ile müşterilerimize daha hızlı hizmet vermek için kendimizi  geliştirdik. Hitap ettiğimiz bölge itibarı ile, Karaman Şehir merkezi ile ilçe ve beldelerde bayilik ağı ile hizmet vermekteyiz.
Gelişen Teknoloji ile birlikte şirketimizde kendisini, müşteriye kaliteli hizmet verebilme açısından dağıtımın bilgisayarlar üzerinden olmasını sağlamış ve bu çerçevede bir abone kayıt ve merkezde sipariş yönlendirme merkezi kurmuştur. Halen Karaman’da 10 şubemiz mevcut olup, deneyimli personelimizle hizmet vermekteyiz. Yeni gelişmelerle daima sizlerle olacağız.