Teslimat Bilgileri

Online alışveriş sitemizdeki ürünler firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır. Bu ürünler Karaman ve diğer illere aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine ulaştırılır.

Yerinde bulunamayan alıcıların aldıkları ürünler evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Siparişlerin ortalama teslimat süresi en geç 7 iş günüdür. Karaman ve yurt içi siparişlerinizi sabah 09.00 ve akşam 19.00 saatleri arasında işleme konulur. Bu saatlerden sonra vereceğiniz siparişler bir sonraki iş gününde işleme alınacaktır. Hava ve tabiat şartları, yoğun trafik ve kaza gibi benzeri sebepler teslim zamanında istisnai durumlar yaratabilir Haftanın 7 günü firmamız hizmet vermektedir. Pazar günleri açıktır.Ancak Pazar günleri verilen sipariş pazartesi günü işleme alınır.

Aksesuarlarda stoklarımıza göre değişiklikler meydana gelebilmektedir. Bu durumu fiyatlarda artışa yol açmayacak, aksesuarın kalitesini düşürmeyecek şekilde sipariş değişikliği müşteri onayı ile yapılmaktadır.

Yurt içi siparişlerinizde bazı bölgeler için yol ücreti talep edilebilmektedir.

Siparişler alıcı tarafından kabul edilmediği durumlarda ücret iadesi yapılmaz.