ATTACK 100 TEL
ATTACK 100 TEL
Nazlı Motor
53.983 ₺ 58.251 ₺
icon-list-info
MARKA
Falcon
icon-list-info
MODEL
Attack
icon-list-info
SİLİNDİR
98 CC
icon-list-info
YAKIT
Benzin
icon-list-info
TİPİ
Touring

Kusursuz Performans

Kusursuz performansla yetinmeyip aracın en üst düzey donanım özelliklerine sahip olmasını isteyen motosiklet tutkunlarının tüm isteklerine cevap veren Attack her özelliğiyle sınıfında rakiplerinin bir adım önünden ortaya koyduğu kontrol gücüyle sizi şaşırtacak ve bir o kadar rahat hissettirecek egzozu, ön ve arka farları, göz kamaştırıcı tasarımla bezenmiş ayrıntıları ile Attack yola çıktığımız her anı güvende ve rahat olmanın mutluluğunu yaşatır.


 • color
  Motor Tipi
  Tek Silindir – 4 Zamanlı
 • color
  Şanzıman
  5 Vites
 • color
  Dingil Mesafesi
  1225 mm
 • color
  Soğutma
  Hava Soğutma
 • color
  Yakıt Kapasitesi
  10 L
 • color
  Maksimum Ağırlık
  160 Kg

Sınıfının En İyi Devir Performansı

Tek Silindir, 4 zamanlı, hava soğutmalı alt motoru ile sınıfının en iyi devir performansını ve şehrin sokaklarında veya uzun yollarda size rahat ve konforlu bir sürüş sunmaktadır. Klasik tarz sahiplerinin tarzını yansıtmaktadır. Bir klasikten daha fazlası olan konfor ve gücü bir arada bulacaksınız.

 

 

Hayal Ettiğiniz Sürüş Keyfi

Attack ile klasik motosiklet tutkunuzu doruk noktasına yaşarsınız. İlk bakışta dikkat çeken ön çamurluk, konforu ve görüntüsü dikkat çeken sele, lastiklerin jant ve telleriyle kattığı hava ile hep hayal ettiğimiz sürüş keyfini yaşayacaksınız.

 

Özel Dişliler

Sınıfının diğer modellerine göre özel şanzıman ve motor süratine katkı sağlayan özel dişliler ile Attack modelinin cazibesine karşı koyamayacaksınız.

 

Son Teknoloji ile Üretim

Attack modeline ait alt motorun çalışma sistemi, sahip olduğu güç ve son teknolojiye uygun geliştirilmiş tüm özellikleri ile harika bir performansın ortaya çıkmasını sağlıyor.

user-logo
smartphone
Telefon ile iletişime geçin